Kujawsko-Pomorski Portal Nieruchomości utrzymywany jest przez firmy informatyczne "Reset" oraz "Soft-System" dostarczające kompleksowe rozwiązania informatyczne dla biur nieruchomości.

Oferty w naszym serwisie zamieszczane są przez całkowicie niezależne od siebie podmioty gospodarcze. Oferujemy również możliwość zamieszczania ofert nieruchomości przez osoby prywatne czyniąc portal całkowicie neutralnym.


  • Jeżeli właśnie otwierasz działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami to dobrze trafiłeś. Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną obejmującą oprogramowanie, stronę internetową , adresy e-mail , domeny internetowe . Otrzymasz od nas stronę internetową na której w profesjonalny sposób będziesz mógł prezentować swoje oferty. Nasz system wymiany ofert z innymi portalami nieruchomości oferuje komfort wprowadzania i aktualizacji ogłoszenia nieruchomości tylko w jednym miejscu. Aktualizacja ofert na innych portalach odbywa się całkowicie automatycznie. W pakiecie otrzymasz również nielimitowaną ilość adresów e-mail dla Ciebie i Twoich pracowników.

  • Szukasz programu do obsługi biura nieruchomości ? Oferujemy wiele rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla małych i średnich biur nieruchomości dostosowanych do potrzeb i specyfiki pracy biura.

  • Posiadasz już program do obsługi biura nieruchomości, ale jest on zbyt skomplikowany ,nieintuicyjny lub zwyczajnie nie jesteś z niego zadowolony. Wypróbuj nasz program !

  • Jeżeli pozyskanie nowych Klientów jest dla Ciebie priorytetem to w prosty sposób możesz się szybko przekonać o skuteczności Kujawsko-Pomorskiego portalu nieruchomości.

  • Jesteś zadowolony ze swojego systemu informatycznego i chciałbyś tylko zamieszczać swoje oferty w najpopularniejszym portalu nieruchomości w Kujawsko-Pomorskim ? Niestety oferty w naszym serwisie mogą tylko publikować biura nieruchomości korzystające z naszego oprogramowania. NIE umożliwiamy tzw. "eksportu ofert" do naszego portalu.


Broker Office jest zintegrowanym systemem informatycznym przeznaczonym dla biur nieruchomości. Wspomaga proces zarządzania ofertami kupna, sprzedaży, analizę ogłoszeń prasowych. Założeniem programu jest fakt, że czas pośrednika jest bardzo cenny i powinien być on w maksymalnym stopniu wykorzystany na prezentację ofert oraz kontaktach z Klientem. Czynności związane z zarządzaniem ofertami, ich publikacją na stronach internetowych czy wyszukanie istotnych informacji powinny zajmować minimalną ilość czasu. To co wyróżnia program Broker Office spośród oprogramowania dla biur nieruchomości to niesamowita szybkość działania, prostota obsługi, intuicyjny interfejs oraz nacisk na minimalizację czasu potrzebnego na zarządzanie ofertami. Interaktywny przewodnik opisujący wszystkie funkcje pozwala na szybkie oswojenie się z programem.

W przeciwieństwie do innych programów dla biur nieruchomości dostępnych na rynku nasz system jest łatwy w obsłudze , intuicyjny i nie wymaga żadnych szkoleń personelu czy wiedzy informatycznej.
Program dla biur nieruchomości

Historia nieruchomości

Profesjonalny program dla biur nieruchomości jakim jest Broker Office umożliwia przeglądanie historii nieruchomości zarówno od strony oferty sprzedaży jak i klienta zainteresowanego kupnem. W prosty i szybki sposób dowiemy się, kto i kiedy oglądał nieruchomości oraz które nieruchomości oglądał dany klient.
Historia nieruchomości

Rejestr zmian

Wszelkie zmiany w ofertach są rejestrowane. W prosty sposób możemy odczytać kto i kiedy modyfikował daną ofertę nieruchomości oraz jakie wartości były zapisane przed zmianą.
Rejestr zmian

Poziom uprawnień dla poszczególnych agentów

Bardzo elastyczny mechanizm przydziału uprawnień poszczególnym doradcom pozwala na dostosowanie programu do specyfiki każdego biura nieruchomości. Możemy określić, czy doradcy mogą przeglądać krytyczne informacje ofert innych doradców, Czy mogą zmieniać ceny, dezaktywować oferty itp.

Panel informacyjny doradcy

Panel informacyjny prezentuje na bieżąco wszystkie istotne zmiany dokonane w ofertach , wyświetla listę nowo przyjętych nieruchomości oraz harmonogram prezentacji ofert. Generalnie funkcja ta zastępuje zebranie mające na celu wymianę tych informacji pomiędzy poszczególnymi doradcami. Nie musimy już informować poszczególnych osób o tym, że dana oferta jest już nieaktualna. Mamy pełen przegląd tego co działo się w trakcie naszej ewentualnej nieobecności.

Stały dostęp do bazy danych

Większość programów dla biur nieruchomości działa w systemie klient - serwer co oznacza, że będziemy mieli dostęp do naszej bazy danych tylko w przypadku aktywnego połączenia z Internetem. Często zdarza się sytuacja, gdy znajdujemy się ze swoim laptopem poza siedzibą firmy (gdzieś w szczerym polu) i niestety nie mamy aktywnego połączenia internetowego. Innowacyjne rozwiązania techniczne zastosowane w programie Broker Office umożliwiają dostęp do bazy danych również w przypadku braku połączenia z Internetem.

Harmonogram spotkań

Wbudowany harmonogram spotkań pozwala na efektywne zarządzanie czasem pracy agenta. Program automatycznie prowadzi harmonowgram zarówno dla spotkan z klientami kupującymi jak i sprzedającymi.

Aktualizacja ofert na stronie www

Firmowa strona internetowa prezentująca w profesjonalny sposób oferty biura nieruchomości jest integralną częścią całego systemu informatycznego. W przeciwieństwie do innych programów dla biur nieruchomości Broker Office nie musi wykonywać "eksportów ofert" na stronę www. Wszystko dobywa się w 100% automatycznie a zmiany są widoczne natychmiast.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia.
Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji
pod numerami telefonu: 880 444 561, 602 280 390

Nasz adres:
RESET
ul. Dworcowa 76
85-010 BYDGOSZCZ
Imię i nazwisko zgłaszającego
Email zgłaszającego
Nazwa Firmy
Ulica
Miejscowość
Kod pocztowy
Województwo
Telefon 1
Telefon 2
Telefon komórkowy
Strona www
Typ transakcji
Rodzaj nieruchomości
Województwo
Gmina
Miejscowość
Dzielnica
Cena do
Cena od
Powierzchnia do
Powierzchnia od
Nr Oferty
 
Kolejność wyświetlania