• Jeżeli właśnie otwierasz działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami to dobrze trafiłeś. Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną obejmującą oprogramowanie, stronę internetową , adresy e-mail , domeny internetowe . Otrzymasz od nas stronę internetową na której w profesjonalny sposób będziesz mógł prezentować swoje oferty. Nasz system wymiany ofert z innymi portalami nieruchomości oferuje komfort wprowadzania i aktualizacji ogłoszenia nieruchomości tylko w jednym miejscu. Aktualizacja ofert na innych portalach odbywa się całkowicie automatycznie. W pakiecie otrzymasz również nielimitowaną ilość adresów e-mail dla Ciebie i Twoich pracowników.

  • Szukasz programu do obsługi biura nieruchomości ? Oferujemy wiele rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla małych i średnich biur nieruchomości dostosowanych do potrzeb i specyfiki pracy biura.

  • Przetestuj bezpłatnie przez 3 miesiące program dla biura nieruchomości BrokerOffice, który umożliwi Ci publikację ofert w naszym portalu oraz pozostałych popularnych portalach nieruchomości.

  • Posiadasz już program do obsługi biura nieruchomości, ale jest on zbyt skomplikowany ,nieintuicyjny lub zwyczajnie nie jesteś z niego zadowolony. Wypróbuj nasz program !

  • Jeżeli pozyskanie nowych Klientów jest dla Ciebie priorytetem to w prosty sposób możesz się szybko przekonać o skuteczności Kujawsko-Pomorskiego portalu nieruchomości.

  • Jesteś zadowolony ze swojego systemu informatycznego i chciałbyś tylko zamieszczać swoje oferty w najpopularniejszym portalu nieruchomości w Kujawsko-Pomorskim ? Serdecznie zapraszamy.


Broker Office jest zintegrowanym systemem informatycznym przeznaczonym dla biur nieruchomości. Wspomaga proces zarządzania ofertami kupna, sprzedaży, analizę ogłoszeń prasowych. Założeniem programu jest fakt, że czas pośrednika jest bardzo cenny i powinien być on w maksymalnym stopniu wykorzystany na prezentację ofert oraz kontaktach z Klientem. Czynności związane z zarządzaniem ofertami, ich publikacją na stronach internetowych czy wyszukanie istotnych informacji powinny zajmować minimalną ilość czasu. To co wyróżnia program Broker Office spośród oprogramowania dla biur nieruchomości to niesamowita szybkość działania, prostota obsługi, intuicyjny interfejs oraz nacisk na minimalizację czasu potrzebnego na zarządzanie ofertami. Interaktywny przewodnik opisujący wszystkie funkcje pozwala na szybkie oswojenie się z programem.

W przeciwieństwie do innych programów dla biur nieruchomości dostępnych na rynku nasz system jest łatwy w obsłudze , intuicyjny i nie wymaga żadnych szkoleń personelu czy wiedzy informatycznej.
Program dla biur nieruchomości
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani programem BrokerOffice lub eksportem ofert ze swojego programu do naszego portalu prosimy wypisać formularz kontatkowy
Dom Wolno Stojący, Brzózki, Dom Pod Lasem
530,000 zł
158 m²
Dom wolnostojący Brzózki
Typ transakcji
Rodzaj nieruchomości
Województwo
Gmina
Miejscowość
Dzielnica
Cena do
Cena od
Powierzchnia do
Powierzchnia od
Nr Oferty
 
Kolejność wyświetlania